Вбудовані Кавомашини

- Виробник Siemens
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник AEG
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник AEG
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник AEG
- Тип товару Вбудована кавоварка
- Висота [см] 45.5





- Виробник Gorenje
- Тип товару Вбудована кавомашина





- Виробник Siemens
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник Siemens
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник Electrolux
- Тип товару Вбудована кавоварка

- Виробник Siemens
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник ASKO
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник ASKO
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник ASKO
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник Electrolux
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник Electrolux
- Тип товару Кавомашина

- Виробник Whirlpool
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник SMEG
- Тип товару Кавомашина





- Виробник Bosch
- Тип товару Вбудована кавоварка





- Виробник Bosch
- Тип товару Вбудована кавоварка
Раніше кавоварки використовувались у ресторанах та кафе. Але зараз таку техніку стали досить часто купувати для домашнього використання. Вбудовану кавоварку можна встановити в шафу, кухонний гарнітур або нішу. Така техніка дозволяє заощаджувати простір. У каталозі інтернет-магазину Foroom представлений великий асортимент вбудованих кавоварок, які мають наступні переваги:
- Добре якість напою.
- Простота використання.
- Доступні ціни.
- Компактні параметри.
- Не займають багато місця і тому економлять простір.
- Безшумна робота.
- Індикатор, що показує наявність води.
- Багато моделей обладнання укомплектовані кавомолкою.
Різновиди кавоварок
Виробники виготовляють наступні види кавоварок:
- Ріжкові. У представленій моделі відсутня вбудована кавомолка, і тому для такого обладнання використовуються молоті зерна, які насипаються в ріжок. Під впливом високого тиску через нього пропускається пара, і завдяки цьому створюється ароматний кавовий напій. Кавоварки цього типу можуть мати ручний або автоматичний капучинатор. За допомогою цього агрегату можна приготувати капучино, еспресо, латте, американо. Ріжкові кавоварки мають багато корисних функцій (водяний фільтр, індикатори, автоматичне вимикання). Але таку кавоварку не можна підключити до водопроводу і необхідно після кожного приготування напою вручну очищати ріжок.
- Капсульні. Для того, щоб приготувати каву в такій машині, потрібні спеціальні капсули. Вони занурюються в спеціальний відсік. Для приготування однієї чашки напою використовується 1 капсула. Капсульне обладнання відрізняється простим управлінням, немає необхідності використовувати молоко для приготування капучино, техніка добре миється. Для різних моделей капсульних машин потрібно вибирати відповідні капсули.
- Автоматичні. Користувач не бере участі у приготуванні напою. Таке обладнання укомплектовано автоматичним капучинатором, кавомолкою, має опцію самоочищення та інші додаткові функції. Завдяки тому, що кава готується з свіжо перемелених зерен, вона має насичений смак і виходить більш ароматною. Користувач має можливість регулювати температуру, порцію, а також міцність. Деякі моделі обладнання підключаються до водопроводу. В такий агрегат можна занурювати і молоту, і зернову каву, напій готується швидко і виходить смачним. Вся процедура приготування автоматизована. Достатньо поставити чашку і вибрати потрібну програму. Техніка оснащується різноманітними опціями: підігрів чашок, таймер, автоматичне вимикання, регулятор помелу. Автоматична кавоварка самостійно самоочищається від накипу і викидає відходи в спеціальний резервуар. Але таке обладнання має великі розміри і високу ціну.
Що необхідно враховувати при виборі техніки
Ви хочете купити вбудовану кавоварку в інтернет-магазині Foroom? Тоді в першу чергу враховуйте функціональність техніки. Якщо сім'я складається з кількох осіб, які люблять різні види кави, то краще купувати пристрій, здатний приготувати різні напої.
Для забезпечення максимального комфорту варто звернути увагу на машини, які можна підключати до водопроводу. Гурманам, які можуть розрізняти відтінки та нотки кавового напою, краще купити обладнання з наявністю кавомолки. Кава, приготована з мелених зерен, не має такого багатого запаху.
Вбудована техніка встановлюється в відведене місце, тому краще спочатку підібрати підходящий агрегат, а потім підбирати меблі. Встановлювати кавоварку варто не занадто високо, щоб не доводилося піднімати руки для установки і взяття чашок.
Вбудована техніка відрізняється від звичайної тим, що на передню панель виробники винесли управління машиною. Такі пристрої більші по ширині, тому що резервуар, лотки та інші модулі встановлюються в основному по боках. Є обладнання, в яких ці елементи розташовуються на верхній панелі.
Дороге обладнання може бути укомплектоване спеціальним висувним ящиком, в який поміщаються чашки для кави.
Критерії вибору вбудованої кавоварки
Для того, щоб придбати вбудовану кавоварку і не помилитися з вибором, потрібно вивчити технічні характеристики різних моделей:
- Жорна. Вони використовуються для подрібнення кавових зерен. Виробники випускають два види жернових. Стальні пристрої відрізняються підвищеною міцністю. Але вони сильно нагріваються і через це можуть підгоряти зерна, що негативно впливає на смак приготованого напою. І під час роботи створює великий рівень шуму. Керамічне пристрій тихо працює, в процесі подрібнення не нагрівається і не окислюється. Керамічні жорна в порівнянні зі сталевими крихкі і при попаданні сторонніх елементів можуть пошкодитися.
- Водонагрівач. Як нагрівальний елемент в кавоварці використовується бойлер або термоблок. Для дому можна вибирати термоблок. Це пристрій являє собою резервуар, встановлений всередині кавоварки. У ньому зберігається гаряча вода. Після приготування чергової порції напою, коли рівень рідини зменшується, кавоварка поповнює ємність водою і нагріває її. Це пристрій дозволяє приготувати невеликі порції напою. Бойлер підходить для промислового або комерційного використання, коли потрібна висока продуктивність. Прилад має вигляд металевої камери, в якій знаходиться вода, і нагрівальний пристрій, встановлений внизу камери.
- Потужність та продуктивність обладнання. Потужність техніки впливає на швидкість приготування кави. Але чим вищі показники потужності, тим менше міцність кавового напою. Така ситуація виникає через те, що в потужних кавоварках висока швидкість приготування і через це рідина не встигає повністю вбирати аромат та смак зерен. Тому варто визначити, що для вас важливіше – смак і якість кави, чи швидкість приготування. Потужність агрегату може бути від 800 до 2500 Вт. Для домашнього користування можна вибирати середню потужність близько 1500 Вт. Ураховувати продуктивність варто в тому випадку, якщо ви плануєте купити кавоварку для кафе, офісу або великої сім'ї з 4 і більше осіб. Для маленької сім'ї можна вибрати невелику продуктивність – приблизно до 30 чашок.
- Наявність капучинатора. Якщо ви є любителем капучино, тоді вам краще купити вбудовану кавоварку з капучинатором. З його допомогою ви зможете зробити молочну пінку. Досить в спеціальну ємність налити молоко і занурити в нього трубку. По ній подається пара, за допомогою якої і утворюється пінка. В деяких приладах можна вибирати необхідну висоту пінки, а також те, наскільки вона буде повітряною. Якщо ви не часто вживаєте капучино, тоді можете купити техніку з ручним капучинатором. Любителям кавового напою з пінкою краще віддати перевагу автоматичним агрегатам.
- Система очищення. «Серцем» будь-якої кавоварки є заварочний пристрій. В цей механізм поміщаються кавові зерна. Виробники випускають закріплене або знімне заварочне пристрій. Знімну конструкцію потрібно періодично знімати і мити її вручну під краном. Після цього заварочне пристрій потрібно висушити і поставити на місце. Але трубки гідросистеми чистити важче. Вони не знімаються. Всередині трубок накопичується кавовий наліт. Він надає каві неприємний присмак. Крім цього, там можуть розмножуватись бактерії. Для вирішення цієї проблеми варто використовувати спеціальні таблетки. З їх допомогою можна якісно вимити внутрішні поверхні трубок. Закріплений заварний прилад зняти не вийде. Кавоварка сама подає сигнал, коли її потрібно почистити. Користувачу потрібно завантажити таблетку і включити програму очищення, а машина самостійно все виконає.
- Використовувана кава. Кава в зернах можна використовувати тільки в кавоварках, які мають вбудовану кавомолку. Зерна можна меленити безпосередньо перед приготуванням напою. Завдяки цьому повністю розкривається аромат і смак кави. В деяких апаратах можна використовувати тільки зерна, перемелені в власній кавомолці, а змолоти окремо порошок не можна застосовувати. В інші моделі можна завантажувати молоту каву. Перемелені кавові зерна підходять для агрегатів, в яких відсутня кавомолка. Капсули є спеціально фасованою кавою. Щоб приготувати одну порцію кави, потрібна одна капсула. Капсульні кавоварки відрізняються зручністю та простотою. Капсули бувають одноразовими і багаторазовими.
- Розміри обладнання. Вбудована техніка за габаритами більша, ніж окремо стоячі агрегати. Більшість моделей мають стандартні параметри: висота – 45, ширина – 56 см, а також глибину – 55 см. Але в каталозі можна знайти обладнання і з іншими параметрами.
- Об'єм ємності для води. Чим більший резервуар техніки, тим більше порцій напою можна буде зробити без перезаправлення при цьому кавоварки. Але велика ємність резервуару впливає на вагу, розміри та вартість обладнання. Тому при покупці техніки варто враховувати для яких цілей планується її використання. Для дому можна вибирати агрегати, розраховані на одночасне приготування близько двох чашок кавового напою (ємність для води складає 200-400 мл). Для ресторану або кафе варто придбати великогабаритну техніку з об'ємом резервуара в кілька літрів.
Вбудована кавоварка може мати різні функції регулювання:
- Міцність напою. Цю регулювання здійснюється завдяки зміні порції кави, що використовуються на одну чашку, температурі води і того, як швидко вона проходить через каву. Також є обладнання, що має спеціальні режими приготування напою: «міцний», «м'який» та інші.
- Ступінь помелу зерна. Користувач може вибирати необхідну ступінь помелу кавових зерен. Чим дрібніше помел, тим більш насиченим вийде кава. Ступінь помелу потрібно підбирати з урахуванням виду напою.
- Регулювання температури. Користувач вибирає, яка температура води подаватиметься для заварювання. Цей параметр впливає на смак кавового напою. Він має більш насичений та яскравий смак чим вища температура рідини в резервуарі. Температура в межах 92 – 95 °C є оптимальною для заварювання кави. При температурних показниках води понад 96°C в напої може з'явитися гіркота.
- Об'єм приготовленої кави. Користувач може вибрати, який обсяг напою буде готовий на виході.
- Жорсткість води. В деяких моделях встановлена функція, за допомогою якої можна налаштувати агрегат під жорсткість води, що використовується для заварювання кави. На нагрівачі кавоварки з часом з'являється накип. Щоб її прибрати, необхідно періодично проводити декальцинацію. При використанні жорсткої води накип з'являється швидше. Кавоварка визначає стан нагрівального приладу за заданою в налаштуваннях пристрою жорсткості води, а також періоду часу, що минув від останнього чищення. Щоб своєчасно усувати накип з нагрівального елемента, потрібно встановити налаштування жорсткості. Якщо цього не зробити, повідомлення про необхідність проведення чищення буде з'являтися або з запізненням, або занадто часто. В кавоварках, які мають таку функцію, часто встановлений індикатор, за допомогою якого вимірюється жорсткість води.
Чому варто купувати вбудовану кавоварку в інтернет-магазині Foroom
В інтернет-магазині Foroom можна купити вбудовану кавоварку за доступними цінами. У каталозі представлено тільки сертифіковане обладнання, що має хорошу якість. Кавоварки відрізняються між собою функціональними можливостями, тому вибираючи техніку, необхідно враховувати для яких цілей планується її використання. Якщо у вас виникли проблеми з вибором, тоді зверніться за допомогою до фахівців нашого магазину.
Обладнання відправляється протягом кількох днів після оформлення замовлення. Але якщо ви хочете отримати техніку швидше, скористайтеся блиц-доставкою. Співробітники кур'єрської служби доставлять товар протягом двох годин (при наявності товару на складі). Оформити заявку можна на сайті або по телефону.